• Kategorie
  • Szukaj
  • Sekatory i nożyce

Praca z wysokiej jakości narzędziami ręcznymi daje pewną satysfakcję, a nożyce do żywopłotu STIHL nie są wyjątkiem. Świetnie nadają się do szybkiego przycinania i precyzyjnego modelowania. A jeśli Twoje potrzeby związane z przycinaniem są bardziej funkcjonalne i mniej artystyczne, nożyce do żywopłotu są również idealne do codziennych zadań i dużych obciążeń.

Gdy liczy się precyzyjne przycinanie, STIHL oferuje różnorodną linię ręcznych narzędzi dla ogrodników i innych osób dbających o porządek wokół domu. Dzięki twardym, chromowanym ostrzom i smukłej, ergonomicznej konstrukcji sekatory STIHL zapewniają kontrolę niezbędną do przycinania dokładnie tego, co zamierzasz przyciąć. Sekatory ręczne STIHL są również dostępne w różnych rozmiarach, aby jak najlepiej dopasować się do dłoni użytkownika.

Wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium lotniczego, nożyce do gałęzi są lekkie i niezwykle wytrzymałe do użytku przez cały dzień, każdego dnia. Niezależnie od tego, czy ścinasz małe gałęzie, czy pełzające pnącza, każdy sekator jest specjalnie stworzony do tego zadania. Trzymając w rękach nożyce do gałęzi STIHL, wiesz, że masz do dyspozycji specjalne narzędzie. Kute ostrza są wytrzymałe i trwałe. Głęboka szczęka i głęboki początek ostrza zapobiega ześlizgiwaniu się nożyc z gałęzi. Są one również dostępne w różnych długościach uchwytów, co zapewnia odpowiednią siłę dźwigni potrzebną do pokonania trudnego przycinania. A ponieważ to STIHL, wiesz, że te narzędzia do pielęgnacji krajobrazu są trwałe.

Nożyce do żywopłotu STIHL zamieniają prace ogrodowe w dzieła sztuki. Dzięki wytrzymałym, odpornym na korozję ostrzom narzędzia ręczne STIHL dłużej zachowują ostrość i zapewniają precyzję niezbędną do zmiany żywopłotów w liściaste arcydzieła.