Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

 • Kategorie
 • Szukaj
 • Świdry glebowe

Świdry glebowe STIHL to mocne maszyny niezastąpione w pracy przy nawiercaniu otworów pod budowę, pobierania próbek gleby czy nasadzaniu roślin. Świdry STIHL dzięki zastosowaniu mocnych silników szybko i sprawnie wwiercają się w różne rodzaje gleby, dzięki czemu zdecydowanie ułatwiają pracę w twardym podłożu.

Wiertło STIHL 43116802515 Specjalne wiertło do nasadzania roślin. Cylindryczny kształt. Do każdego rodzaju gleby. Do BT 131 (jak również BT 106, BT 120, BT 121, BT 130)
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 8 kg.
770.00
Świder STHIL BT 131 43130112120 Świder glebowy STIHL BT 131 to wydajne i lekkie narzędzie przeznaczone dla profesjonalistów do kopania otworów, montażu ogrodze...
Brak produktu w magazynie

Świdry STIHL - profesjonalny sprzęt dla budownictwa i ogrodnictwa

świdry glebowe stihl

Świdry STIHL to mobilna i niezawodna pomoc dla profesjonalistów pracujących w leśnictwie i rolnictwie. Do prac ogrodniczych i budowlanych, a także dla miłośników wędkarstwa zimowego. Wydajne świdry glebowe przeznaczone są do szybkiego wiercenia otworów np. gleby pod słupami, sadzenia jak również pobierania próbek gleby.

Świdry spalinowe STIHL to mobilne i niezawodne urządzenia, które są łatwe w obsłudze i konserwacji. Stabilny silnik i ergonomiczna konstrukcja ułatwiają pracę. Świdry do lodu STIHL pozwolą w łatwy sposób wykonać otwory w jeziorze lub rzece do wędkowania.

Od masowego sadzenia kwiatów po budowę ogrodzeń a nawet wierceniu w betonie — te wszechstronne narzędzia znacznie ułatwiają życie, zwłaszcza osobom, które z nimi pracują.

Świdry i wiertła STIHL zostały zaprojektowane tak, aby wyróżniać się na tle innych, łącząc moc, mobilność i precyzję. Ich silniki benzynowe zapewniają moc, której potrzebujesz wszędzie, gdzie zaprowadzi Cię praca, zwłaszcza gdy nie ma tam dostępu do gniazdek elektrycznych.

Świdry glebowe STIHL - potężne narzędzia stworzone dla profesjonalistów

świdry glebowe stihl

Profesjonaliści potrzebują mocnej maszyny do wiercenia otworów w trakcie dużych prac i właśnie dlatego wybierają niezwykłą wydajność tego jednoosobowego świdra glebowego marki STIHL. Wiedzą, że gdy są w środku ciężkiego dnia pracy, takie funkcje jak ekskluzywny hamulec STIHL Quickstop, zaawansowany system tłumienia drgań i powiększona poduszka biodrowa dla większego komfortu stają się muzyką dla ich uszu.

Konstrukcja świdra do robót ziemnych to mocny silnik o silnym ciągu, który pozwala na pracę z lepkimi i gęstymi glebami. Uchwyt antywibracyjny zmniejsza obciążenie operatora i zapewnia równomierną pracę świdra. Mechanizm hamulca, który uruchamia się przy przypadkowym kontakcie ze stopą operatora, zwiększa bezpieczeństwo użytkowania i sprawia, że ​​może być używany nawet przez osoby z początkowymi umiejętnościami wiercenia.

Świdry glebowe STIHL - główne cechy techniczne

świdry glebowe stihl

Świdry glebowe STIHL łączą w sobie łatwość obsługi i wygodę:

 • Unikalny silnik STIHL 4-MIX® to własne opracowanie firmy. To połączenie zalet systemów 2 i 4-suwowych. Silnik oszczędnie zużywa paliwo i pracuje cicho jednocześnie zmniejszając poziom spalin.
 • Technologia QuickStop posiada dźwignię awaryjną i szybko zatrzymuje wiertło w momencie zablokowania.
 • Rękojeść w kształcie ramki wykonana jest z wytrzymałego metalu i wyposażona we wkładki antywibracyjne. Wszystkie elementy sterujące silnika znajdują się po lewej stronie.
 • Poduszka pozwala na dociśnięcie wiertła do ciała lub nogi dla wygodniejszej pracy i dokładnego wprowadzania wiertła.

Kilka cennych wskazówek dla użytkowników świdrów glebowych STIHL

świdry glebowe stihl

 • Podczas używania wiertarki silnikowej wymagane są specjalne środki bezpieczeństwa, ponieważ praca jest wykonywana z dużą prędkością narzędzia wiertniczego. 
 • Odzież powinna być praktyczna i przylegać do ciała. 
 • Powinieneś pracować spokojnie i rozważnie przy dobrym oświetleniu i widoczności.
 • Konieczna jest szczególnie ostrożna praca na kamienistych lub zarośniętych korzeniach.