• Kategorie
  • Szukaj
  • Traktory ogrodowe

Traktory ogrodowe STIHL pozwalają na precyzyjne i wydajne koszenie trawników, których powierzchnia sięga nawet 10000 metrów kwadratowych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów są wyjątkowo mocne i wytrzymałe.

Traktory ogrodowe STIHL przeznaczone są do koszenia dużych obszarów, które przy zastosowaniu klasycznej kosiarki pochłaniałyby sporo cennego czasu oraz wysiłku. W tym miejscu na przeciw wychodzą traktory ogrodowe. Wyposażone w mocne silniki m. in. takich producentów jak Briggs & Stratton czy EVC bez problemu radzą sobie z wymagającymi trawnikami.

Traktory ogrodowe STIHL można podzielić na te z wyrzutem oraz posiadające kosz na trawę. Możliwość zastosowania dużych koszów na skoszona trawę dodatkowo zwiększa komfort pracy, gdyż nie wymaga jego częstego opróżniania.

Traktory do koszenia trawy STIHL wyróżniają się dużą szerokością koszenia, która często jest ponad dwa razy większa niż przy zastosowaniu standardowej kosiarki i sięga do nawet ponad 1 metra średnicy. Pojemne zbiorniki na paliwo sprawiają, że praca nie musi być aż tak często przerywana na ich uzupełnianie. Wysoka i twarda trawa, czy nawet małe kamienie nie sprawiają już kłopotu przy koszeniu traktorem ogrodowym STIHL.