Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wertykulatory akumulatorowe

Wertykulatory akumulatorowe to doskonały kompromis między urządzeniem spalinowym a elektrycznym. Dzięki zastosowaniu baterii wertykulator jest bezprzewodowy, a wykorzystanie silnika elektrycznego sprawia, że maszyna jest lekka i cechuje się cichą pracą.

Wertykulator akumulatorowy STIHL RLA 240 Urządzenie umożliwia wertykulację trawy i usuwanie filcu z mniejszych trawników. Dzięki silnikowi elektrycznemu o mocy 900 ...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 16 kg.
1849.00
Wertykulator akumulatorowy STIHL RLA 240 62910116605 - bez akumulatora i ładowarki Urządzenie umożliwia wertykulację trawy i usuwanie filcu z mniejszych trawni...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 16 kg.
1149.00

Wertykulator akumulatorowy STIHL - komfort i swoboda

wertykulator akumulatorowy stihl

Trawnik to złożona struktura, która wymaga stałej pielęgnacji. Oprócz regularnego podlewania i koszenia należy terminowo usuwać chwasty i zapewnić odpowiednią cyrkulację powietrza. Tylko w takim przypadku można uzyskać zdrowy, odporny na wpływy środowiska piękny trawnik.

Prawie każdy ogrodnik, który ma trawnik, boryka się z problemami, takimi jak stojąca woda i zagęszczanie gleby. Jeśli nie podejmie terminowych działań, roślinność zmniejszy się a naturalna odporność roślin osłabnie. W rezultacie trawnik straci swój schludny wygląd.

Aerator akumulatorowy STIHL ma za zadanie poprawić wentylację trawnika i spulchnianie gleby. Urządzenie wyposażone jest w specjalną rolkę z nożami przecinającymi darń. Poprawia to cyrkulację powietrza a korzenie roślin otrzymują więcej składników odżywczych.

Wertykulator akumulatorowy STIHL zapewnia staranną pielęgnację trawnika, usuwając mech i sprasowaną warstwę martwych roślin. Trawa ani gleba nie są uszkodzone. Urządzenie rozczesuje chwasty i delikatnie przerzedza trawę.

Utrzymaj swój trawnik w najlepszej kondycji dzięki wertykulatorowi na akumulator STIHL

wertykulator akumulatorowy stihl

Wertykulacja trawnika to świetny sposób na uzyskanie zdrowego, bujnego trawnika, a wertykulatory akumulatorowe STIHL sprawiają, że ​​staje się to jeszcze łatwiejsze. Te bezprzewodowe wertykulatory wyróżniają się cichą pracą i niskim poziomem wibracji. Ponadto są również łatwe w obsłudze i manewrowaniu.

Wertykulator akumulatorowy STIHL to idealny wybór do wertykulacji lub spulchniania mniejszych, bardziej nieregularnych trawników. Te wertykulatory są częścią systemu STIHL AK i są zasilane baterią litowo-jonową 36 V, która umożliwia bezprzewodową pielęgnację trawnika i pełną swobodę ruchów podczas prowadzenia wertykulatora – bez obaw o kable i emisję spalin.

Wertykulatory na baterię STIHL są energooszczędne i bardzo stabilne dzięki lekkiej i wytrzymałej obudowie z polimeru. Lekkie koła sprawiają, że są bardzo zwrotne a zintegrowane uchwyty do przenoszenia ułatwiają transport. Maszyny wyposażono również w mechanizm sprężynowy ułatwiający wyjmowanie akumulatora do ładowania lub przechowywania.