Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Wertykulatory elektryczne

Wertykulatory elektryczne STIHL to doskonałe rozwiązanie do zastosowań na mniejszych trawnikach. Te lekkie urządzenia wyposażone w silniki o optymalnej mocy z łatwością radzą sobie z usuwaniem filcu oraz nadmiaru mchu i trawy. Silnik elektryczny sprawia, że urządzenie cechuje się cichą pracą oraz jest przyjazny dla środowiska.

Wertykulator elektryczny STIHL RLE 240 Za pomocą wertykulatora elektrycznego STIHL RLE 240 możesz z łatwością dbać o małe trawniki. Cichy i oszczędny silnik elektry...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Średnia dostępność
Waga 16 kg.
799.00
Wertykulator elektryczny STIHL RLE 540 62900115610 Elektryczny wertykulator STIHL RLE 540 idealnie nadaje się do pielęgnacji mniejszych trawników, gdzie energi...
Brak produktu w magazynie

Wertykulator elektryczny STIHL - cicha i wygodna praca

wertykulator elektryczny stihl

Wybór wertykulatora elektrycznego odbywa się w zależności od powierzchni trawnika, miejsca użytkowania i osobistych preferencji. Tak więc do pracy w ogrodzie lub na terenie w pobliżu domu ludzie często kupują ręczne aeratory do trawnika STIHL z silnikiem elektrycznym.

Wertykulator elektryczny STIHL, którego cena jest dużo niższa niż w modelach spalinowych, wyróżnia się niezwykle cichą pracą. Jego korpus jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, ruchomy uchwyt można odciągnąć do tyłu w celu łatwego przechowywania a sześciopozycyjny regulator głębokości cięcia zapewnia wygodniejsze użytkowanie.

Nawiązując do linii urządzeń elektrycznych warto wspomnieć, że w ofercie sklepu posiadamy również kosiarki elektryczne STIHL.

Optymalna konstrukcja - jako jedna z wielu zalet wertykulatorów elektrycznych STIHL

wertykulator elektryczny stihl

Wertykulator elektryczny STIHL posiada dwie pary mocnych kółek. Każde zostało wyposażone w podwójne łożyska, a przednie wyróżniają się doskonałą przyczepnością ułatwiającą pracę operatora. Jeśli planujesz używać ręcznego aeratora trawnika do prac na dużą skalę - na przykład w parkach lub na terenach przyległych centrów handlowych, biurowców itp., polecamy wybrać wertykulator spalinowy STIHL.

Na pierwszy rzut oka praktycznie nie różnią się od siebie i mają takie same cechy, jednak pracują dużo szybciej ze względu na mocny silnik benzynowy a dodatkowo nie wymagają podłączenia do sieci elektrycznej i problematycznego ciągnięcia za urządzeniem kabla sieciowego.