• Kategorie
  • Szukaj
  • Wertykulatory elektryczne

Wertykulatory elektryczne STIHL to doskonałe rozwiązanie do zastosowań na mniejszych trawnikach. Te lekkie urządzenia wyposażone w silniki o optymalnej mocy z łatwością radzą sobie z usuwaniem filcu oraz nadmiaru mchu i trawy. Silnik elektryczny sprawia, że urządzenie cechuje się cichą pracą oraz jest przyjazny dla środowiska.

Wertykulator elektryczny STIHL RLE 240 Za pomocą wertykulatora elektrycznego STIHL RLE 240 możesz z łatwością dbać o małe trawniki. Cichy i oszczędny silnik elektry...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 16 kg.
699.00
Wertykulator elektryczny STIHL RLE 540 62900115610 Elektryczny wertykulator STIHL RLE 540 idealnie nadaje się do pielęgnacji mniejszych trawników, gdzie energi...
Produkt dostępny na zamówienie

Wertykulator elektryczny STIHL - cicha i wygodna praca

wertykulator elektryczny stihl

Wybór wertykulatora elektrycznego odbywa się w zależności od powierzchni trawnika, miejsca użytkowania i osobistych preferencji. Tak więc do pracy w ogrodzie lub na terenie w pobliżu domu ludzie często kupują ręczne aeratory do trawnika STIHL z silnikiem elektrycznym.

Wertykulator elektryczny STIHL, którego cena jest dużo niższa niż w modelach spalinowych, wyróżnia się niezwykle cichą pracą. Jego korpus jest wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego, ruchomy uchwyt można odciągnąć do tyłu w celu łatwego przechowywania a sześciopozycyjny regulator głębokości cięcia zapewnia wygodniejsze użytkowanie.

Nawiązując do l