Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zamiatarki

Zamiatarki STIHL dzięki zastosowaniu najnowszych technologii pozwalają na oczyszczanie chodników, dróg i parkingów nawet do sześciu razy szybciej niż tradycyjną miotłą. To nieporównywalnie większa duża oszczędność czasu w stosunku do pracy klasyczną szczotką. Zamiatarki STIHL z łatwością radzą sobie w usuwaniu zarówno drobnych jak i dużych i ciężkich oraz mokrych odpadów.

Zamiatarka STIHL KG 550 48600194705  Niezawodna zamiatarka z dwiema szczotkami talerzowymi do zamiatania twardych powierzchni do 300 m2. Pojemny 25-litrowy zbi...
Wysyłka w ciągu Zazwyczaj 1 dzień
Dostępność Mała dostępność
Waga 6 kg.
1049.00
STIHL 48600114705 Zamiatarka akumulatorowa do sprzątania dużych powierzchni o twardej nawierzchni takich jak tereny szkolne, stacje benzynowe i magazyny o wiel...
Brak produktu w magazynie
STIHL 48600194706 Wysokowydajna zamiatarka do twardych powierzchni o wielkości do 1500 m2. System zamiatający STIHL Multi-Clean PLUS (z dwiema szczotkami tarcz...
Brak produktu w magazynie

Zamiatarki STIHL — pracuj sześć razy szybciej dzięki systemowi MultiClean

zamiatarki stihl

Zamiatarka to produkt, który łączy w sobie miotłę i szufelkę, dzięki czemu możesz szybko wyczyścić dany obszar, po prostu pchając i chodząc. Przydaje się do sprzątania dużych powierzchni, takich jak fabryki, magazyny, parkingi, duże obiekty handlowe oraz obiekty użyteczności publicznej. 

STIHL wyprodukował serię, która zdecydowanie poprawia komfort zamiatania. Zamiatarki STIHL, dają za każdym razem fantastyczne rezultaty gdyż system zamiatający STIHL MultiClean sprawia, że ​​nowe zamiatarki STIHL są w stanie poradzić sobie ze wszystkimi rodzajami odpadów – zarówno mokrymi i ciężkimi jak i drobnymi czy gruboziarnistymi. Powierzchnie oczyścisz nawet sześć razy szybciej niż zwykłą miotłą.

Brud nie ma szans z tą serią, gdyż zamiatarki STIHL mogą zbierać nawet puste pojemniki po napojach! Nowoczesne funkcje, pozwalają z łatwością sprzątać wokół przeszkód. Zamiatarka STIHL KG550 to maszyna idealna dla prywatnego użytkownika, model STIHL KG770 docenią użytkownicy profesjonalni w pracy na dużych powierzchniach, podczas gdy w STIHL KGA770 szczotki prowadzone przez zasilanie akumulatorowe co oznacza, że pracują on nawet bez potrzeby pchania urządzenia.

Zamiatarki STIHL - technologie i cechy konstrukcyjne

zamiatarka akumulatorowa stihl

Stosowanie zamiatarek pozwala zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku przy doskonałych wynikach. Jest to możliwe dzięki zaawansowanej technologii STIHL. Zamiatarki niemieckiej marki wyposażone są w:

  • System MultiClean STIHL. Dwie szczotki podnoszą różne rodzaje zanieczyszczeń (ciężki i mokry brud, puszki po napojach, plastikowe butelki itp.) i przenoszą je do pojemnika. Dzięki dodatkowemu walcowi zamiatającemu dostępnemu w systemie STIHL MultiClean PLUS zostanie zebrany nawet najmniejszy brud, kurz i piasek.
  • Uszczelniacz i filtr powietrza. Ruchoma uszczelka i dwa piankowe filtry powietrza zatrzymują najmniejsze cząsteczki kurzu.
  • Pojemnik pochłania dużo śmieci, ale nie zajmuje dużo miejsca. Dzięki bezpiecznemu zamocowaniu kontenera zamiatarkę można transportować lub przechowywać w dowolnej pozycji.
  • Włosie szczotek wykonane jest z niezwykle mocnego i odpornego na zużycie nylonu, który nie będzie wymagał wymiany przez wiele lat i nie straci swoich właściwości jakościowych. Zamiatarki STIHL charakteryzują się niską wagą i ergonomiczną konstrukcją. Uchwyty zapewniają łatwe i przyjemne sterowanie urządzeniem.
  • Dzięki centralnej regulacji wysokości zamiatarkę można przymocować do każdej powierzchni lub wielkości gruzu. Specjalna konstrukcja szczotki i docisku zapewni wysoką jakość zamiatania nawet wzdłuż ścian i krawężników.
  • Zarówno zamiatarki ręczne, jak i akumulatorowe STIHL mogą skutecznie sprzątać duże powierzchnie zewnętrzne. Lekkie i ergonomicznie zaprojektowane, dzięki czemu zamiatarki STIHL są łatwe i wygodne w użyciu.