Darmowa dostawa

Dla zakupów o łącznej wartości powyżej 500 zł. Szczegóły na karcie produktu

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

Zwrot towaru w ciągu 14 dni

  • Kategorie
  • Szukaj
  • Zamiatarki akumulatorowe Stihl

Zamiatarka akumulatorowa STIHL jest idealnym towarzyszem podczas zamiatania dużych powierzchni zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Ułatwia czyszczenie krawędzi i narożników nawet podczas postoju maszyny. Posiada regulowaną wysokość drążka do pchania, a okrągłe szczotki zapewniają łatwą i energooszczędną pracę.

STIHL 48600114705 Zamiatarka akumulatorowa do sprzątania dużych powierzchni o twardej nawierzchni takich jak tereny szkolne, stacje benzynowe i magazyny o wiel...
Brak produktu w magazynie

Utrzymanie porządku na zewnątrz w różnego typu obiektach to ważny aspekt - wpływający nie tylko na walory estetyczne, ale także te związane z bezpieczeństwem. Zalegające na chodnikach i kostkach brukowych liście pokryte wilgocią oraz błoto czy piasek mogą bowiem stanowić zagrożenie dla swobodnego poruszania się po danym terenie. Na szczęście z pomocą mogą przyjść dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego, niezawodne i wygodne w użytkowaniu zamiatarki akumulatorowe Stihl.

Niezawodny Stihl

Marka już od wielu lat cieszy się dużą popularnością wśród fanów dobrego jakościowo sprzętu akumulatorowego. To niemieckie przedsiębiorstwo ma duże doświadczenie w produkcji tego typu urządzeń, dlatego są one tak lubiane. Stihl to nowoczesne, intuicyjne rozwiązania, które pomogą Ci dbać o otoczenie - dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego produkty tejże marki spełniają najwyższe standardy jakości, dzięki czemu korzystanie z ich jest bezpieczne i efektywne.

Gdzie mogą się sprawdzić zamiatarki akumulatorowe Stihl?

Znajdujące się w naszym szerokim asortymencie nowoczesne zamiatarki to doskonałe rozwiązanie do oczyszczania przestrzeni o znacznej wielkości. Tego typu oferowane przez nas artykuły polecane są między innymi do sprzątania terenów szkolnych, stacji benzynowych, magazynów i hal o powierzchni do 2000 m2. Dostępne u nas zamiatarki akumulatorowe z pewnością poradzą sobie z efektywnym czyszczeniem przestrzeni z kurzu, liści czy piachu z powyższych miejsc.

Efektywne sprzątanie

Podczas uprzątania znacznych powierzchni warto postawić na niezawodne i łatwe w użytkowaniu urządzenia. Takie z pewnością są zamiatarki akumulatorowe marki Stihl z naszej oferty. Sprzęty te zostały wyposażone w baterię litowo-jonową o napięciu 36 V, a także regulację wysokości i wygodny uchwyt. Dodatkowym udogodnieniem w tych urządzeniach są bezprzewodowe napędy szczotek nylonowych i wałka - takie rozwiązanie pozwala na mniejszy nakład pracy na pchanie urządzenia do przodu, dzięki czemu praca z nim jest znacznie łatwiejsza.